fbpx
Susisiekite
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime
Vardas*

El. paštas*

Telefono numeris

Žinutė*

Prisegami failai (pvz. namo projektas)


Tinkami formatai: .pdf .txt .zip .rar
Ištrinti

Ką gausite mums parašę?
  • El. laišką arba skambutį su visa Jus dominančia informacija, trumpiau negu per 2 darbo dienas
  • Preliminarią Jūsų norimo namo kainą
Arba
tiesiog paskambinkite mums
+370 651 14815
Kiti kontaktai
UAB “JŪRĖS MEDIS"
Medelyno g. 4, Jūrės kaimas,
Kazlų Rūdos savivaldybė,
LT-69446

el. paštas: info@jureshouse.eu
Jures House

Namai iki rakto:
palikite savo rūpesčius mums

Mes paverčiame klientų idėjas realybe
Susisiekite
Ir gaukite visus atsakymus per 2 dienas
01

Kliento poreikių analizė

Namai iki rakto – tai namai, kuriuos renkasi žmonės, norintys turėti kuo mažiau rūpesčių statant namą. Mums kiekvienas klientas yra unikalus, todėl mūsų specialistai smulkiai išanalizuoja jo poreikius, kad galėtume pasiūlyti geriausius projektavimo ir statybos sprendimus, kuriais būtų patenkintas klientas. Kadangi klijuoto tašo namas yra nemaža investicija į ateitį, todėl svarbu iki smulkmenų išsiaiškinti, kokie yra kliento poreikiai, kad pastatytas namas iki rakto būtų būtent toks, kokį klientas įsivaizduoja.

02

Projektavimas

Atsižvelgiant į visus pirmame etape išsiaiškintus kliento poreikius, iš pradžių yra parengiama medinės namo dalies 3D vizualizacija, kad klientas galėtų matyti savo namą ne tik dvimačiuose brėžiniuose, bet ir trimačiuose: tokiu būdu daug lengviau nuspręsti tiek dėl namo išorės, tiek dėl vidaus sprendimų, nes daug labiau jaučiamas erdvinis pojūtis. Tuo metu tiksliai paskaičiuojama ir visa namo projekto kaina. Po 3D vizualizacijos parengimo ruošiami techniniai brėžiniai, skirti specialioms klijuoto tašo namo dalių gamybą atliekančioms CNC staklėms. Projektavimo etapas namų iki rakto statyboje yra vienas iš svarbiausių, nes jau tada reikia nuspręsti daugelį išorės ir vidaus patalpų išdėstymo sprendimų, kurie nebegalės būti keičiami arba jų keitimas brangiai kainuos.

03

Gamyba

Pagal parengtus medinės namo dalies techninius brėžinius, gamykloje CNC staklėmis gaminamos namo dalys. Namo dalių paruošimas gamykloje užtrunka apie 3 savaites. Tašai rąstiniam namui yra ruošiami taip, kad kuo mažiau užtruktų namo montavimas statybvietėje. Paruošiamos sujungimo kertės, skylės inžineriniams tinklams ir pan. Dauguma procesų yra automatizuoti ir atliekami specialių CNC mašinų, todėl detalės pasižymi tikslumu, kuris klijuoto tašo namą padaro tvirtesniu ir sandaresniu lyginant su klasikiniais rąstiniais namais. Baigus dalių gamybą, jos yra supakuojamos ir gabenamos į statybos vietą.

04

Montavimas

Kvalifikuota specialistų komanda gamykloje paruoštas klijuoto tašo namo iki rakto dalis montuoja ant įrengtų namo pamatų. Iš pradžių yra sumontuojamos sienos ir stogo konstrukcijos, tada stogo dangos, o po to seka langų ir durų montavimas. Kadangi siekiama, kiek įmanoma sumažinti namo statybos – montavimo darbų laiką, tai dauguma namo dalių jau būna paruoštos gamykloje, todėl pats montavimo procesas užtrunka gana trumpą laiką, nes sumažėja darbų kiekis statybos vietoje.

05

Įrengimas

Atlikus namo montavimo darbus, yra tvarkomas namo vidus. Iš pradžių yra sutvarkomi inžineriniai sprendimai: elektros instaliacija, vandentiekis ir kiti tinklai, o tada tvarkomas namo interjeras. Visi darbai atliekami pagal iš anksčiau su klientu suderintus darbų planus. Šiame etape siekiama, kiek įmanoma daugiau įrengti namo vidų pagal kliento poreikius, kad jis galėtų kuo greičiau jame apsigyventi (jeigu gyvenamasis namas) arba vasaroti (jeigu vasarnamis).

06

Aplinka

Atlikus visus namo įrengimo darbus, yra tvarkoma namo iki rakto aplinka. Sutvarkomos terasos, tilteliai, stoginės, išlyginama žemė, įrengiami takeliai, apsodinama žole ir pan. Baigus šio etapo darbus klientui yra įteikiami namo raktai!

Norite susiprojektuoti savo unikalų klijuoto tašo namą arba jau turite parengtą projektą ?
Susisiekite
Ir gaukite visus atsakymus per 2 dienas